Woerden is bereikbaar via de A12 (Utrecht - Den Haag), afrit 14 (N204). Einde van de afrit rechts af en borden Centrum volgen.
​
Parkeren
Parkeren in de binnenstad is prijzig, voor info, klik hier. De voetgangersuitgang van Parkeergarage Castellum bevindt zich direct aan het Plein Hoochwoert. Het parkeren in de garage mag voor onbeperkte tijdsduur, achteraf te betalen. Volgt u in het centrum de borden voor deze parkeergarage (parkeergarage Castellum).
Buiten de singels van Woerden kunt u gratis parkeren. Loopafstand tot het centrum is dan ca. 5/10 minuten.
​
Laden/Lossen
Auto's en bussen kunnen lossen ter hoogte van Wilhelminaweg 22 (tegenover restaurant Sapori Sardi) en (vrij) parkeren op industrieterrein “Honthorst” (5/10 min lopen).