Bravour Shantyfestival 2027
za 12 jun
|Woerden
Elk jaar zet Koor Bravour de zeilen bij en beleeft muzikale avonturen langs prachtige, soms zelfs exotische, plekken, waar we vol enthousiasme onze muzikale schatten delen. In juni 2026 zijn gaan we samen 11 koren uit het hele land voor de 20e keer een fantastisch en gezellig festival neerzetten.


Tijd en locatie
12 jun 2027, 11:30 – 13 jun 2027, 17:30
Woerden, Centrum
Over het evenement
Om 11.30 uur wordt het Shantyfestival officieel geopend, gevolgd door een optreden van Koor Bravour. Vanaf 12.00 uur verspreiden wij samen met de deelnemende gastkoren de muzikale klanken over de Woerdense pleinen en straten, waardoor er een sfeer van zoute zee, stoere zeelui, gerookte paling, haring en vooral veel muzikale gezelligheid ontstaat.
Gedurende de hele dag zal een kritische jury de zingende bemanningen observeren en evalueren. Aan het einde van de dag reiken ze de felbegeerde publieksprijs uit aan het koor dat zich het beste heeft gepresenteerd. Hierbij worden niet alleen de muzikale kwaliteiten beoordeeld, maar ook de uitstraling en de interactie met het publiek..
Voor extra informatie, bekijk de webpagina's en onze sociale media (Facebook, Instagram).

